Продавец ФОП Уханёв Г. Л. Медтехника развивает свой бизнес на Prom.ua 11 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
234 отзыва
ФЛ-П Уханёв Г.Л. Медтехника для всех городов и населённых пунктов Украины
+38050 228-45-58
+38050 228-45-58
+38063 177-77-40
+38098 971-68-16

Тест на ВИЧ 1-го и/или 2-го типа (ВИЧ 1/2) в сыворотке (плазме) или цельной крови

 • В наличии
 • Оптом и в розницу

80 грн.

Показать оптовые цены

Минимальная сумма заказа на сайте — 100 грн.

+38050 228-45-58
Водафон
 • +38063 177-77-40
  Лайф
 • +38098 971-68-16
  КиевСтар
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Тест на ВИЧ 1-го и/или 2-го типа (ВИЧ 1/2) в сыворотке (плазме) или цельной крови
Тест на ВИЧ 1-го и/или 2-го типа (ВИЧ 1/2) в сыворотке (плазме) или цельной кровиВ наличии
80 грн.
+38050 228-45-58
Водафон
 • +38063 177-77-40
  Лайф
 • +38098 971-68-16
  КиевСтар
Купить

Описание

Набор реагентов для выявления антител к ВИЧ вирусу иммунодефицита человека 1-го и/или 2-го типа экспресс-методом в домашних условиях. Иммунохроматографический экспресс-тест (набор) предназначен для выявления антител к ВИЧ 1/2 в сыворотке, плазме или цельной крови. 

Заразиться от тестов не возможно ни при каких условиях, точно также, как забеременеть от теста на беременность.

Но при работе с набором необходимо надевать одноразовые перчатки, так как образцы исследуемой крови человека следует рассматривать как потенциально инфицированные, способные длительное время сохранять и передавать ВИЧ, вирус гепатита или любой другой возбудитель вирусной инфекции.

Анонимный экспресс-тест, с помощью которого можно провести анализ на ВИЧ в домашних условиях. Рекомендуем использовать и для профессионального применения. Принцип действия – используя метод ИХА, выявить антитела к ВИЧ путем анализа крови человека. Для проведения теста не требуется дополнительное специальное оборудование.

ПРИЗНАЧЕННЯ
Тест Wondfo® для виявлення антитіл до ВІЛ1/2 (HIV1/2) у вигляді касети являє собою швидкий тест для якісного визначення антитіл до ВІЛ1/2 у цільній крові, сироватці або плазмі людини при визначеному пороговому рівні.
Тільки для діагностики in vitro. Тільки для використання медичними працівниками.

КОРОТКИЙ ОПИС
ВІЛ (вірус імунодефіциту людини) є збудником СНІДу (синдрому набутого імунодефіциту). ВІЛ відноситься до сімейства ретровірусів роду лентивірусів, і поділений на дві групи ВІЛ-1 і ВІЛ-2. ВІЛ-1 є високо мутагенним, і може бути розділений на 9 підтипів за мутаціями мембранного білка (A, B, C, D, Е, F, G, Н і О). ВІЛ-2 має 60% нуклеотидних кислот, гомологічних з ВІЛ-1, але вони відрізняються за своєю здатністю інфікувати, ВІЛ-1 є переважаючим штамом вірусу. Після зараження він швидко мутує і має поганий прогноз. ВІЛ-2 має довший латентний період, і відносно слабкіший у своєму патогенезі. ПРИНЦИП
Тест Wondfo® для виявлення антитіл до ВІЛ1/2 (HIV1/2) являє собою прямий імунохроматографічний експрес-тест зв'язування для візуального визначення антитіл до ВІЛ в зразках цільної крові, сироватки або плазми для діагностики інфекції ВІЛ. Тест Wondfo® для виявлення антитіл до ВІЛ1/2 (HIV1/2) у вигляді касети використовує сендвіч-метод з двома антигенами.
При додаванні зразка до тестового пристрою, зразок абсорбується у пристрій капілярним методом, змішується із кон'югатом антиген-барвник і проникає крізь попередньо покриту мембрану.
Якщо рівні антитіл до ВІЛ знаходяться на або вище межі визначення тесту, антитіла до ВІЛ у зразку зв’язуються з кон'югатом антиген-барвник і захоплюються антигенами, що іммобілізовані в тестовій ділянці (Т) пристрою. Це призводить до появи забарвленої тест-смужки і вказує на позитивний результат.
Якщо рівні антитіл до ВІЛ нульові або знаходяться нижче порогового рівня визначення тесту, забарвлена смужка у тестовій зоні (Т) пристрою не з’являється. Це вказує на негативний результат.
У якості контролю проведення процедури, у контрольній ділянці (C) з’явиться забарвлена лінія, якщо тест був проведений правильно. ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ
1. Цей набір призначений тільки для застосування in vitro. Не ковтати.
2. Усі зразки повинні розглядатися як потенційно інфікований матеріал.
3. Іктерична, ліпемічна, гемолізована, термічно оброблена і забруднена кров може спричинити отримання помилкових результатів.
4. Утилізувати після першого використання. Тест не можна використовувати більше одного разу.
5. Не використовуйте тестовий набір після закінчення терміну придатності.
6. Не використовуйте набір, якщо упаковка має пошкодження або погано запаяна.
7. Зберігати у недоступному для дітей місці.
8. УТИЛІЗАЦІЯ ДІАГНОСТИЧНОГО НАБОРУ: Усі використані пристрої є потенційно інфікованими. Процес утилізації діагностичного набору повинен відповідати вимогам місцевого законодавства щодо утилізації інфекційних матеріалів або лабораторним правилам.

КОМПЛЕКТАЦІЯ НАБОРУ
1. Один тест в одній упаковці. Одна упаковка містить тест-касету, піпетку і поглинач вологи. Поглинач вологи використовується тільки з метою зберігання і не використовується при проведенні тесту.
2. Один флакон буферного розчину.
3. Спиртові серветки (опціонально)
4. Скарифікатори (опціонально).
5. Листок-вкладиш з інструкцією для застосування.

ЗБЕРІГАННЯ ТА СТАБІЛЬНІСТЬ
1. Зберігати при температурі 4 оС ~ 30 °С в закритій упаковці до закінчення терміну придатності.
2. Зберігати у місці, захищеному від дії прямого сонячного світла, вологи та високої температури.
3. НЕ ЗАМОРОЖУВАТИ. ЗБИРАННЯ І ПІДГОТОВКА ЗРАЗКІВ
Цілісна кров, взята з пальця:
1. Виберіть палець для проколу, як правило, це безіменний палець. Очистіть область для проколу спиртовою серветкою. Дайте пальцю повністю висохнути.
2. Використовуючи стерильний скарифікатор, проколіть шкіру в безпосередній близькості до центральної частини подушечки пальця. Тримайте палець вниз, злегка натискаючи поруч з місцем проколу. Уникайте стискання пальця для посилення кровотечі. Витріть першу краплю крові стерильною серветкою. Дайте утворитися новій краплі крові. Якщо потік крові недостатній, палець пацієнта, можливо, доведеться обережно масажувати біля основи пальця для отримання краплі достатнього об’єму. Уникайте «доїння» пальцю.
3. Візьміть піпетку для зразка, що входить до складу набору, при легкому стисканні піпетки, занурте відкритий кінець у краплю крові, а потім обережно послабте натиск, щоб втягнути кров в піпетку. Зразки цільної крові, взяті з пальця, повинні бути використані відразу після збирання.
Цілісна кров, взята з вени:
1. Використовуючи стандартну процедуру венотомії, візьміть зразок цільної крові з вени з використанням пробірки для забору крові з відповідним антикоагулянтом.
2. Рекомендується, щоб зразки були проаналізовані негайно. Не залишайте зразки при кімнатній температурі впродовж тривалого періоду часу. Якщо зразки не проаналізувати одразу, їх можна зберігати при 2оС ~ 8°C. Зразки цільної крові, які зберігалися при температурі 2оС ~ 8°С більше 7 днів не підходять для аналізу.
Сироватка і плазма:
1. Використовуючи стандартну процедуру венотомії, візьміть зразок цільної крові з вени з використанням пробірки для забору крові. Для забору плазми використайте пробірки для забору крові з відповідним антикоагулянтом.
2. Відділіть сироватку/ плазму як можна швидше, щоб уникнути гемолізу.
3. Тест слід проводити відразу після забору зразків. Не залишайте зразки при кімнатній температурі впродовж тривалого періоду часу. Зразки можна зберігати при 2оС ~ 8°С впродовж 3-х днів. Для тривалого зберігання зразки слід зберігати при температурі нижче -20 °C.
Перед проведенням тесту доведіть зразки до кімнатної температури. Заморожені зразки повинні бути повністю розморожені і добре перемішані перед проведенням тесту. Не слід заморожувати і розморожувати зразки повторно. Можна використовувати тільки прозорі, негемолізовані зразки. ПРОЦЕДУРА ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУ
Перед проведенням тесту доведіть пристрій, буфер і зразок до кімнатної температури (10ОС ~ 30 °С).
1. Витягніть тест-касету із саше з фольги, надірвавши по лінії відриву, і помістіть її на горизонтальну поверхню.
2. Повільно додайте 10 мкл (друга відмічена лінія) цільної крові або сироватки, або плазми у лунку для зразка (А), а потім додайте 2 краплі розчину буферу у лунку для буферу (В).
3. Оскільки тест починає працювати, Ви побачите пересування пурпурного забарвлення через віконця результатів в центрі тестового пристрою.
4. Зачекайте 15 хвилин і оцініть результати. Не інтерпретувати результати тесту після 30 хвилин.
Тест для виявлення антитіл до ВІЛ1/2 (HIV1/2)

ІНТЕРПРЕТАЦІЯ РЕЗУЛЬТАТІВ
Позитивний (+)
Блідо-рожеві смужки візуалізуються як у контрольній, так і у тестовій ділянках. Позитивний результат
свідчить про наявність антитіл до ВІЛ1/2 у концентрації рівній або вище межі чутливості тесту.
Негативний (-)
Блідо-рожева смужка візуалізується у контрольній ділянці. У тестовій ділянці кольорова смужка не
з’являється. Негативний результат вказує на те, що концентрація антитіл до ВІЛ1/2 дорівнює нулю або
нижче межі чутливості тесту.
Недійсний
Смужки відсутні взагалі, або смужка з’являється тільки у тестовій ділянці, а в контрольній ділянці
відсутня. Повторіть тест з використанням нового тестового набору. Якщо провести тест знову не вдається,
зверніться, будь-ласка, до дистриб'ютора або в магазин, де Ви придбали виріб, і повідомте номер партії.

Контрольна лінія
Тестова лінія
  Позитивний   Негативний   Недійсний   Недійсний 

Примітка: Інтенсивність забарвлення та ширина смужки не мають значення.
КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ
Незважаючи на наявність внутрішньої процедури контролю у вигляді смужки в контрольній ділянці
пристрою, в якості належної лабораторної практики, рекомендується використання зовнішніх засобів
контролю для підтвердження результатів аналізу і перевірки правильності виконання тесту. Позитивний і
негативний контролі повинні давати очікувані результати. При тестуванні позитивного і негативного
контролю, повинні застосовуватися однакові процедури аналізу.
ОБМЕЖЕННЯ ПРОЦЕДУРИ
1. Даний тест був розроблений тільки для тестування зразків цільної крові/сироватки/ плазми.
2. Цей тест представляє собою якісний скринінговий аналіз. Він не призначений для визначення
кількісних значень концентрації антитіл до ВІЛ.
3. Негативний результат не виключає інфікування ВІЛ, тому що антитіла до ВІЛ можуть бути відсутніми
або можуть бути присутні в недостатній кількості, щоб виявлятися на ранній стадії інфекції.
4. При отриманні позитивного результату, рекомендується для підтвердження провести дослідження за
допомогою ІФА або тесту Вестерн блот.

Характеристики

Основные
Страна производительКитай

Информация для заказа

 • Цена: 80 грн.